Latvijas biatlonists Ilmārs Bricis ceturtdien Lahti (Somija) notiekošajās Pasaules kausa izcīņas sacensībās bija labākais no Latvijas biatlonistiem, izcīnot 8. vietu 20 kilometru individuālajā distancē.
Labāku rezultātu Bricim liedza uzrādīt divas kļūdas trešajā šautuvē, kurā palika divi neskarti mērķi, bet pārējās ugunslīnijās latvietis bija precīzs.

Finišā Bricis par 2:00,9 atpalika no uzvarētāja - Norvēģijas biatlonista Halvarda Hanevolda, kas, nopelnot divas soda minūtes, finišēja pēc stundas un 38,4 sekundēm.

32. vietu, pa reizei kļūdoties pirmajās trīs šautuvēs, izcīnīja Raivis Zīmelis, kas no uzvarētāja atpalika par četrām minūtēm un 42,1 sekundi.

Gundars Upenieks, nesašaujot piecus mērķus, ierinojās 50. vietā (+6:13,4), bet Oļegs Maļuhins, kas šautuvēs kļūdījās par vienu reizi vairāk, bija 51. (+6:14,3).

Piektais Latvijas sportists Jēkabs Nākums pēc trešās šautuves, kurā palika neskarti četri mērķi, izstājās.

Otrais ātrākais 92 distanci beigušo sportistu konkurencē bija Vācijas biatlonists Karstens Heimans, kas šāva nekļūdīgi, bet trešā vieta tika viņa tautietim Svenam Fišeram, kam mērķī netrāpīja viena lode.