Latvijas džudo cīkstonis Vladlens Jarockis svētdien Kauņā izcīnīja septīto Eiropas kausa posmā junioriem.

Startējot smagākajā svara kategorijā līdz 100 kilogramiem, Jarockis pirmajā cīņā piekāpās ungāram Rihardam Vačulikam, tomēr pēcāk ieguva iespēju sacensties gandarījuma turnīrā, kur gan arī jau pirmajā duelī zaudēja savam pirmajam pretiniekam, noslēgumā ierindojoties septītajā vietā.

Savukārt svara kategorijā līdz 81 kilogramam Daniils Smikovskis guva divas uzvaras pēc kārtas, bet par vietu grupas finālā piekāpās ungāram Matem Iklodjam. Līdzīgs liktenis šajā svara kategorijā piemeklēja Aleksandru Lapsiņu, kurš cīņā par vietu finālā zaudēja nīderlandietim Janam Rejntjenam. Tikmēr Aleksejs Zarudnevs šajā svara kategorijā zaudēja jau pirmajā cīņā.

Visbeidzot meiteņu konkurencē svara kategorijā līdz 63 kilogramiem Milena Rinkeviča savām pirmajā cīņā piekāpās austrālietei Mīvai Koflanai. Sestdien panākumu turnīrā svarā līdz 66 kilogramiem izcīnīja Artjoms Galaktionovs.