Trešo vietu Eiropas U-23 čempionāta sacensībās svara kategorijā līdz 70 kilogramiem sestdien izcīnīja Latvijas džudiste Evija Puķīte, liecina organizatoru informācija.

Cīņā par bronzu Puķīte pārspēja Horvātijas sportisti Mariju Čosiču. Vienīgais Puķītes zaudējums ir apakšgrupu turnīrā bija šveicietei Stefānijai Egerei.

Savukārt sacensībās svara kategorijā līdz 63 kg zaudējumu piedzīvoja Līga Tera. Sportiste piekāpās džudistei no Krievijas Annai Ščerbakovai.

Eiropas U-23 čempionāts Sarajevā notiks līdz svētdienai. Latviju tajā vēl pārstāvēs Vitālijs Reško svara kategorijā līdz 100 kg un Jekaterina Žalnere svara kategorijā līdz 78 kg.

Jau ziņojām, ka Latvijas džudists Maksims Morozovs svara kategorijā līdz 60 kg piektdien savā pirmajā cīņā zaudēja slovēnim Matjašam Trbovcam un no turnīra izstājās.