Foto: Saeimā sumina Latvijas paralimpiešus un džungļu maratona uzvarētāju Almu Vītolu
Foto: Saeimas administrācija

Saeimā tika sumināti Latvijas sportisti, kas uzrādījuši augstvērtīgus rezultātus jaunākajās sacensībās - paralimpiskos vieglatlētus, kas atkal atveduši vairākas medaļas no pasaules čempionāta, paralimpiskos loka šāvējus un ultramaratona uzvarētāju Brazīlijā Almu Vītolu, informē Saeimas preses dienests.

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece uz Saeimas namu bija aicinājusi paralimpiskās vienības sportistus Aigaru Apini, Edgaru Bergu, Dmitriju Silovu, Edgaru Kļaviņu, Diānu Dadzīti, Taigu Kantāni, Ingrīdu Priedi, Poļinu Rožkovu, Ievu Melli, paralimpiskās vienības trenerus, personālu un vadību, kā arī skrējēju Almu Vītolu.

Ikviens sasniegums Latvijai ir ļoti svarīgs, uzsvēra Ināra Mūrniece un pauda pārliecību, ka ceļš uz panākumiem nav acumirklīgs lēciens. "Aiz panākumiem slēpjas daudz ieguldīta darba, sviedru, apņēmības, gribas un līdzcilvēku un ģimenes atbalsts," teica Saeimas priekšsēdētāja. "Tikai jūs – sportisti – varat mums pārējiem pastāstīt, ko nozīmē izdarīt visu iespējamo un pēc tam strādāt ar otro elpu, paveicot vēl vairāk. Tieši tas ir ceļš uz panākumiem. Jūs iezīmējat Latvijas vietu pasaules kartē ļoti spilgti."

Pateicībā par augstajiem sportiskajiem panākumiem Mūrniece sportistiem pasniedza Saeimas priekšsēdētājas atzinības rakstus.

Tags

Aigars Apinis (sportists) Ināra Mūrniece Saeima

Comment Form