Latviešu spēkavīrs Dainis Zāģeris nedēļas nogalē Malaizijā notikušajās Čempionu līgas finālsacensībās izcīnīja sesto vietu, vēsta Lietuvas mediji.

Astoņu vingrinājumu summā par uzvarētāju ar iegūtu 91 punktu kļuva lietuvietis Židrūns Savicks, bet viņam ar 86 punktiem sekoja amerikānis Maiks Burks. Trešajā vietā ar 74 punktiem ierindojās Kšištofs Radzikovskis no Polijas, tālāk ar 73 punktiem sekoja serbs Arvins Katona, bet piecinieku ar iegūtiem 71,5 punktiem noslēdza Hafthors Bjornsons no Islandes.

Zāģeris sacensības noslēdza ar 70 punktiem.

Lielajā finālā piedalījās desmit šīs sezonas labākie sportisti. Viņi sacentās smagās mašīnas vilkšanā, fermera pastaigā, baļķa celšanā, smaguma turēšanā sev priekšā, riepas velšanā, mašīnas turēšanā, smaguma celšanā un autobusa vilkšanā.

Čempionu līgas sezonas kopvērtējumā pirmo vietu ieņēma Radzikovskis, kuram sekoja attiecīgi Savicks un Katona. Noprotams, ka Zāģeris ierindojies ceturtajā pozīcijā.