Latvijas hokeja vārtsarga Artūra Irbes pārstāvētā Karolīnas komanda "Hurricanes" otrdien izbraukumā uzvarēja Ņujorkas "Islanders" ar 4:3 (2:1, 1:2, 1:0).
Karolīnas komandas vārtus sargāja Irbe, atvairot 17 no 20 metieniem, bet "Hurricanes" uzbrucēji pretinieku vārtsargu traucēja 49 reizes.

Uzvaras vārtus "Hurricanes" labā nepilnas trīs minūtes pirms mača beigām guva Rons Frensiss, bet Irbe 17 sekundes pirms spēles beigu signāla izrādījās meistarīgāks par "Islanders" spēlētāju Klodu Lapointu, kam izdevās izrauties vienam pret vienu ar latviešu vārtsargu.

Savukārt Sanda Ozoliņa pārstāvētā Kolorādo "Avalanche" pirmajā cīņā pēc NHL Zvaigžņu spēles izraisītā pārtraukuma savā laukumā ar 0:2 (0:1), (0:0), (0:1) piekāpās Bufalo "Sabres".

"Sabres" vārtos ne ripu neielaida Dominiks Hašeks, kas līdz galam nesadziedētā savainojuma dēļ attiecās no līdzdalības svētdien notikušajā Zvaigžņu spēlē, lai gan līdzjutēju aptaujā čehu vārtsargs bija ieguvis vislielāko balsu skaitu.

Cita Latvijas hokejista - Sergeja Žoltoka - pārstāvētā Monreālas komanda "Canadiens" savā laukumā papildlaikā zaudēja Edmontonas "Oilers" ar 4:5 (2:3, 0:1, 2:0, 0:1).

Papildlaikā uzvaru "Oilers" nodrošināja Džeisona Smita precīzais metiens.

Žoltoka rēķinā viena rezultatīva piespēle Daiņum Zubrum, kad tas Monreālas komandas labā guva trešos vārtus.