Latvijas biatlonisti Jēkabs Nākums un Ilmārs Bricis trešdien Pasaules kausa izcīņas 5. posma sacensībās Rūpoldingā (Vācija) noslēdza 27 finišētāju sarakstu 15 kilometru distancē ar kopēju startu.
Bricis garām mērķiem raidīja sešas lodes, kas viņu ierindoja 26. vietā, bet Nākums pieļāva četras kļūdas šautuvē un ieņēma 27. vietu.

Abi latvieši jau pirmajā šautuvē atstāja divus neskartus mērķus. Sportisti no uzvarētāja finišā atpalika attiecīgi 3:42,6 un 3:48,1.

Visātrākais distancē bija vācietis Riko Gross, kas šāva bez kļūdām un finišēja pēc 39 minūtēm un 12,7 sekundēm.

Otrajā vietā ierindojās Francijas biatlonists Rafaels Puarē, kurš, neraugoties uz divām neveiksmēm ugunslīnijā, no līdera atpalika tikai par 2,0 sekundēm.

Trešais bija uzvarētāja tautietis Svens Fišers, kas arī šāva nekļūdīgi, finišējot 10,6 sekundes aiz Grosa.

Pasaules kausa kopvērtējumā līdera pozīcijas ar 194 izcīnītiem punktiem saglabā Fišers, bet labākais no Latvijas biatlonistiem - Nākums - ir 17. vietā.

Saskaņā ar sacensību kalendārā veiktajām izmaiņām sacensības stafetē, kurā piedalīsies arī Latvijas sportisti, Rūpoldingā notiks ceturtdien. Par to liecina sacensību oficiālajā "Internet" mājas lapā www.biatlon-ruhpolding.de publicētā informācija.