Misha Cirkunov celebrates his win over Ion Cutelaba
Foto: AP/Scanpix

Latvijas pussmagā svara jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstonis Mihails Cirkunovs savu nākamo prestižās UFC organizācijas cīņu aizvadīs Zviedrijā pret Šveices sportistu Volkanu Ezdemiru, vēsta UFC.

Duelis UFC "Fight Night 109" ietvaros notiks 28.maijā Stokholmā, "Ericsson Globe" arēnā.

Patlaban 29 gadus vecais Cirkunovs uzvarējis visās četrās UFC cīņās, turklāt neoficiāli viņš tiek uzskatīts par vienu no tiem cīkstoņiem, kurš nākotnē varētu pretendēt uz čempiona titulu savā svara kategorijā.

Tikmēr 27 gadus vecais turku izcelsmes cīkstonis Ezdemirs ar iesauku "brālēns" aizvadījis divas UFC cīņas, izcīnot vienu uzvaru.

Kā vēstīts, pēc iepriekšējā līguma noslēgšanās ar UFC Cirkunovs kļuva par brīvo aģentu un varēja vienoties ar jebkuru citu cīņas organizāciju. Februārī organizācijas vadītājs Dana Vaits paziņoja, ka Cirkunovam un UFC nav izdevies panākt vienošanos par cīkstoņa līguma pagarināšanu ar organizāciju, tomēr marta sākumā abas puses atrada kopsaucēju.

Cirkunovs UFC debitēja 2015.gada augustā, bet savā pēdējā cīņā šīs organizācijas paspārnē viņš decembrī jau pirmajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzveica Ukrainas sportistu Ņikitu Krilovu.

Ieskaitot arī MMA sacensības, Cirkunovs uzvarējis jau astoņās cīņās pēc kārtas. MMA karjerā kopā viņš 15 cīņās guvis 13 uzvaras.

Cirkunovs pirms vairāk nekā 15 gadiem kopā ar vecākiem emigrēja uz Kanādu, kur dzīvo arī pašlaik, tomēr saikni ar Latviju nav zaudējis un, piemēram, par debiju UFC savā tvitera kontā paziņoja latviski.

Cirkunovs ir tikai otrais Latvijas cīkstonis, kurš bijanoslēdzis līgumu ar UFC - 1997.gadā zem šīs organizācijas karoga vienu dueli aizvadīja divkārtējais Eiropas čempions amatieru boksā Jurijs Vauļins.


Tags

UFC

Comment Form