Latvijas hokejistes otrdien Liepājā ar 0:5 (0:2), (0:1), (0:2) zaudēja šveicietēm pasaules čempionāta sievietēm B grupā spēlē A apakšgrupā.
Pēc neveiksmes Latvijas valstsvienība saglabā tikai teorētiskas iespējas iekļūt A apakšgrupas divu labāko komandu skaitā, kas turpinās cīņu par vienīgo ceļazīmi uz A grupu un divām vietām 2002.gada Soltleiksitijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā.

Spēles pirmā puslaika 8. minūtē Šveices valstsvienību vadībā izvirzīja Žanete Martija, bet nepilnas piecas minūtes pirms pārtraukuma Daniela Diasa Lolitas Andriševskas vārtos raidīja otro ripu.

Latvietēm spēli līdzsvarot neizdevās, un otrās trešdaļas 13. minūtē Rāhele Rošā guva trešos vārtus, bet 7. minūtē pēc pēdējā pārtraukuma Sandrina Reja panāca 4:0. Nepilnu divu minūšu laikā savus otros vārtus spēlē guva Rošā, un rezultāts kļuva 5:0 viešņu labā.

Apakšgrupas pēdējā mačā Latvijas hokejistes ceturtdien Liepājā tiksies ar Kazahstānas valstsvienību, kas līdz šim abās spēlēs izcīnījusi uzvaras.

Trešdien Rīgā notiks divas B apakšgrupas spēles: Francija - Itālija un Dānija - Norvēģija.

Pasaules čempionāts B grupā sievietēm:

A apakšgrupas spēles:

*Latvija - Šveice 0:5 (0:2), (0:1), (0:2)

Vārtus guva: Rāhele Rošā 2 (32:45), (47:57), Žanete Martija (07:01), Daniela Diasa (15:37), Sandrina Reja (46:08)

Soda minūtes: 4'-14'

*Čehija - Kazahstāna 2:3 (0:1), (2:2), (0:0)

Vārtus guva: Simona Studentova (33:59), Jana Dubnova (35:53) - Natālija Jakovčuka (14:02), Olga Krjukova (24:11), Nadežda Loseva (26:43)

Soda minūtes: 8'-8'

Pasaules čempionāta sievietēm B grupā turnīra tabula (spēles, uzvaras, neizšķirti, zaudējumi, gūtie un zaudētie vārti, punkti):