Latvijas hokejista Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Našvilas komanda "Predators" pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izbraukumā zaudēja Ņujorkas "Rangers" ar 1:5 (0:2, 1:1, 0:2).
Skrastiņš ne reizi nemeta pa vārtiem, un viņa lietderības koeficients bija negatīvs - mīnus viens.

Mačā izcēlās "Rangers" hokejists Radeks Dvoržāks, kura rēķinā trīs gūti vārti.

Ņujorkieši otrās trešdaļas vidū jau bija vadībā ar 3:0 - pa vieniem vārtiem guva Dvoržāks, Maiks Jorks un Aleksandrs Daigls. Piecas sekundes pirms pēdējā pārtraukuma Rendijs Robotails rezultāta starpību gan samazināja, tomēr trešajā periodā vēl divi Dvoržāka vārti neatstāja "Predators" nekādas cerības uz panākumu.

Savukārt latviešu vārtsarga Pētera Skudras pārstāvētā Pitsburgas komanda "Penguins" pirmdien izbraukumā papildlaikā uzvarēja Atlantas "Thrashers" ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0).

Pitsburgas komandas vārtus šajā spēlē sargāja nevis Skudra, bet Toms Baraso.