Sākas reģistrācija visai 2011. gada maratonu sērijai
Foto: DELFI

Sporta pasākumu aģentūra "Alpha Baltic Sport" 1. decembrī uzsāk dalībnieku reģistrāciju visai nākamā gada maratonu sērijai, piedāvājot reģistrēties katrām no 2011. gada sporta sacensībām atsevišķi, kā arī iegādāties komplekso piedāvājumu visām sezonas sacensībām un sacensties par rezultātu kopvērtējumā.

Sacensības paredzētas četros dažādos sporta veidos - distanču slēpošanā, riteņbraukšanā, skrituļslidošanā un skriešanā. Nākamajās sezonā piedāvājam iegādāties komplekso piedāvājumu - reģistrēties četriem vienas klases sacensību posmiem, piemēram, tautas klasē, tādējādi sacensību dalībnieka rezultāts tiks arī vērtēts kopvērtējumā.

2011. gada maratonu sērija tiks atklāta 5. februārī ar tradicionālajām distanču slēpošanas sacensībām "Apkārt Alaukstam", kuras pirmo reizi iekļautas starptautiskajā maratonu sērijā "Euroloppet".

Maratonu sērija turpināsies maijā ar riteņbraukšanas maratonu Jūrmalā, 7. augustā sekos skrituļslidošanas maratons, 21. augustā – MTB riteņbraukšanas maratons, bet 11. septembrī – skriešanas maratons.

Tags

Apkārt Alaukstam Distanču slēpošana Maratons MTB Riteņbraukšana Skriešana Slēpošana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form