Latvijas labākā snūkera spēlētāja Tatjana Vasiļjeva ceturtdien ar uzvaru sāka Indijā notiekošā pasaules čempionāta amatieriem izslēgšanas turnīru, tomēr astotdaļfinālā cieta neveiksmi.

Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Latvijas sportiste ar 4-1 pārspēja pieredzējušo Brazīlijas pārstāvi Karmelitu Jumitu, nodrošinot sev vietu astotdaļfinālā, kurā vēlāk ar 2-4 piekāpās tikai 15 gadus vecajai Taizemes pārstāvei Siripapornai Nunakamjanai.

Jau vēstīts, ka pirms tam apakšgrupu turnīrā Vasiļjeva izcīnīja piecas uzvaras sešos mačos, ierindojoties F apakšgrupas otrajā vietā.

Vasiļjeva bija vienīgā Latvijas pārstāve šajā pasaules čempionātā.

Pērn pasaules čempionāts risinājās Daugavpilī, labāko rezultātu no mājiniekiem sasniedzot Vasiļjevai, kura ceturtdaļfinālā piekāpās nākamajai čempionei Vendijai Jansai no Beļģijas.

Savukārt šī gada Eiropas čempionātā Vasiļjeva ceturtdaļfinālā zaudēja Darjai Sirotinai no Krievijas, kurai šajā pasaules čempionātā piekāpās apakšgrupu turnīra mačā.