Aldons Vrubļevskis
Foto: F64

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) un Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija (LKSSA) pauž gandarījumu, ka, vienoti un saskaņoti darbojoties, ir izdevies panākt vairāku sporta apakšprogrammu finansiālu palielinājumu 2014.gada valsts budžetā, salīdzinot ar 2013.gada valsts sporta budžetu. Finansiālais palielinājums sasniedz 1,5 miljonus latu, informēja LOK.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

LOK, LSFP un LKSSA izsaka pateicību valsts un valdības vadītājiem par morālo atbalstu, kā arī visu Saeimas frakciju deputātiem, jo īpaši Budžeta un finanšu komisijas vadītājam, Saeimas deputātam Jānim Reiram par sapratni, atbalstu un aktīvo rīcību Latvijas sporta nozarei aktuālo jautājumu risināšanā.

Pieņemtais budžets paredz finansējuma pieaugumu Latvijas komandu sporta spēļu izlasēm, sporta veidu federācijām un to rīkoto pasākumu finansēšanai, sportistu sagatavošanai un startiem Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos, sniedz papildus atbalstu Latvijas Olimpiešu sociālajam fondam, kā arī Latvijas Olimpiskās vienības sportistu un treneru stipendijām. Tāpat pieņemtais 2014.gada budžets paredz atbalstīt Olimpisko spēļu, reģionālās un jaunatnes programmas.

Salīdzinot ar 2013.gada valsts sporta budžetu, 2014.gadā finansējums šīm apakšprogrammām būs par 1,5 miljoniem latu lielāks.

LOK, LSFP un LKSSA atzīstami vērtē arī Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) ierosinājumu palielināt sporta treneru un pedagogu zemākās mēneša darba algas likmi, kā arī atbalstīt sporta infrastruktūras attīstības projektu īstenošanu, tajā skaitā Bobsleja un kamaniņu trases "Sigulda" rekonstrukciju, Siguldas sporta kompleksa būvniecību un citus.

Tags

Izglītības un zinātnes ministrija Latvijas Olimpiskā komiteja Latvijas Olimpiskā vienība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form