Latvijas riteņbraucējs Romāns Vainšteins, kas pārstāv komandu "Vini Caldirola", piektdien zaudēja velobrauciena "Tirreno Adriatico" kopvērtējuma līdera pozīcijas.
Sacensību trešajā, 160 kilometrus garajā kalnainajā posmā uzvaru finiša sprintā izcīnīja ONCE komandas sportists un viens no "Tirreno Adriatico" favorītiem Lorenss Želabērs, kas pēc šī panākuma savā īpašumā ieguva arī līdera krekliņu.

31 gadus vecais francūzis finišā apsteidza itālieti Davidu Rebelinu un Vācijas riteņbraucēju Jensu Fogtu, kuri ieņēma attiecīgi otro un trešo vietu.

*Vainšteins piektdien finišēja 45., atpaliekot no uzvarētāja par 59 sekundēm. Kopvērtējumā kuldīdznieks ieņem 59. vietu, zaudējot Želabēram 57 sekundes.

"Tirreno Adriatico" noslēgsies 15. martā, bet līdz tam sportisti katru dienu veiks pa vienam posmam.