Latvijas tenisists Ernests Gulbis Monpeljē 250 ATP punktu turnīra pirmajā kārtā ar rezultātu 6-4, 7-6 (7:5) pārspēja poli Hubertu Hurkaču.

Abu tenisistu pirmā savstarpējā spēle ilga stundu un 40 minūtes. Pirmajā setā Gulbis lauza pretinieka servi un izvirzījās vadībā ar rezultātu 4-2, tomēr Hurkačs rezultātu spēja izlīdzināt. Gulbis uzreiz atguva vadību un pēc tam noslēdza pirmo setu. Otrajā setā Gulbim neizdevās realizēt nevienu no četrām breikbumbām, tomēr taibreikā latvietis atspēlējās no 1:4 un uzvarēja ar 7:5. Latvijas tenisa ilggadējais līderis šajā mačā izcēlās ar 14 netveramām servēm, kamēr pretinieks tika tikai pie četriem "eisiem".

Gulbis ATP rangā ieņem 83. vietu, bet Hurkačs atrodams 73. pozīcijā.

Otrajā kārtā Gulbis tiksies ar vācieša Filipa Kolšreibera un Rada Albota no Moldovas pāra uzvarētāju. Kolšreibers rangā ierindojas 32. vietā, bet Albots atrodams 90. pozīcijā. Abi savstarpējo maču aizvadīs trešdien.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača aprakstu.