Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko otrdien izstājās no Maskavā notiekošās Kremļa kausa izcīņas ("WTA 500" sērijas turnīrs), pirmajā kārtā nepabeidzot spēli pret vācieti Andrea Petkoviču.

Ostapenko no spēles izstājās trešā seta trešajā geimā, kad rezultāts bija 6-2, 0-6, 0-2 vācietes labā.

Pirmajā setā pēc līdzīga spēles sākuma Ostapenko uzvarēja četrus geimus pēc kārtas, divreiz laužot pretinieces servi, un uzvarēja pirmo setu ar 6-2.

Viss sagriezās kājām gaisā otrajā setā. Latvijas tenisiste zaudēja serves geimu jau seta sākumā, vēlāk Petkoviča panāca 3-0 un 5-0, pēc kā Ostapenko palūdza medicīnisko pārtraukumu. Latvijas tenisistei pārtraukumā mērīja asinsspiedienu, bet pēc spēles atsākšanas Petkoviča uzvarēja serves geimu un otro setu ar 6-0.

Trešā seta sākumā Ostapenko zaudēja serves geimu, tad Petkoviča uzvarēja savu servi un nākamajā geimā panāca dubulto breikbumbu. Šajā brīdī Ostapenko izlēma pātraukt cīņu, devās pie pretinieces un apsveica viņu ar uzvaru.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi.