Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko ceturtdien Ostravas turnīra otrajā kārtā ar rezultātu 4-6, 2-6 zaudēja grieķietei Marijai Sakari, kura šajās sacensībās izlikta ar ceturto numuru.

Stundu un 25 minūšu ilgajā cīņā Ostapenko pie Sakari serves guva tikai septiņus punktus, nevienā geimā īsti pat nepietuvojoties breika iespējai. Šī abām tenisistēm bija trešā savstarpējā spēle, kurā Sakari guva otro uzvaru.

Ostapenko spēles ievadā vajadzēja nopūlēties, lai nosargātu savus serves geimu, kamēr Sakari darbojās pārliecinoši. Tad septītajā geimā viņa lauza Latvijas tenisistes servi, bet pēc tam Sakari tiesnesim norādīja, ka Ostapenko viņai veltīja rupjus apvainojumus. Ostapenko pirmajā setā breika deficītu tā arī neatspēlēja.

Otrajā setā Ostapenko zaudēja divus serves geimus pēc kārtas un nonāca iedzinējos ar 0-4. Mača noslēgumā Sakari spēlēja precīzi un droši pārsvaru nosargāja. Pēc dueļa abas tenisistes draudzīgi sarokojās.

Ostapenko WTA rangā ierindojas 29. vietā, bet Sakari, kura šosezon spēlēja "US Open" pusfinālā, ieņem 12. pozīciju.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētāku notikumu aprakstu.