Čerepovecas "Almaz" komanda Krievijas Juanatnes Hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien revanšējās hokeja klubam "Rīga" par dienu iepriekš piedzīvoto zaudējumu un uzvarēja ar 5:1 (2:1, 1:0, 2:0).

Pirmās trešdaļas 15. minūtē "Almaz" jau bija izvirzījušies vadībā ar divu vārtu pārsvaru, līdz pusotru minūti pirms perioda beigām Vladislavs Dobreņkijs realizēja skaitlisko vairākumu un samazināja viesu pārsvaru līdz vieniem vārtiem – 2:1.

Taču spēles turpinājumā rīdziniekiem vairs neizdevās gūt vārtus, kamēr "Almaz" hokejisti vēl trīsreiz pārspēja rīdzinieku vārtsargu Tomu Broku.

Atgādinām, ka piektdien HK "Rīga" uzvarēja "Almaz" ar 3:1.

Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" joprojām saglabā otro vietu un ir kvalificējušies "play-off" kārtai.

Šī HK "Rīga" bija pēdējā mājas spēle, nākamās četras komanda aizvadīs izbraukumā Sanktpēterburgā, divreiz tiekoties ar "SKA-1946" komandu un divreiz – ar "Serebrjannije ļvi" vienību. Tie būs pēdējie mači šīssezonas MHL regulārajā čemopionātā.