Vienīgajā sestdien notikušajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Mitišču "Atlant" komanda izbraukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:0, 0:2, 1:0) pagarinājumā pieveica Baltkrievijas klubu Minskas "Dinamo".

Otrajā trešdaļā Nikolajs Žerdevs un Igors Musatovs ar astoņu minūšu intervālu guva pa vieniem vārtiem, izvirzot "Atlant" komandu vadībā ar 2:0.

Tomēr iekrāto pārsvaru viesi neprata nosargāt, jo Minskas "Dinamo" izdevās atspēlēties. Vispirms mača 53.minūtē Andrejs Mihaļovs vienus vārtus atguva, bet 46 sekundes pirms pamatlaika beigām Libors Pivko panāca neizšķirtu.

Uzvaras vārtus "Atlant" guva pagarinājuma otrajā minūtē, kad precīzi meta Andrejs Zubarevs.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā pēc šīs spēles Minskas klubs ar 14 punktiem deviņās spēlēs ieņem otro vietu, bet "Atlant" ar 13 punktiem septiņās cīņās ieņem ceturto pozīciju.

Tikmēr Rietumu konferences līdervienība ar 15 punktiem astoņās spēlēs ir Maskavas "Dinamo" komanda, kuru vada Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.