Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta mačos otrdien latviešu aizsargi Oskars Bārtulis un Kristaps Sotnieks savu komandu zaudējumos laukumā pavadīja lielu spēles laiku.

Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas "Admiral" komanda savā laukumā ar rezultātu 3:4 piekāpās Kazaņas "Ak Bars" komandai. Latviešu aizsargs šajā mačā laukumā pavadīja 25:22 minūtes, kuru laikā viņš nopelnīja lietderības koeficentu -1. Tāpat viņš divas reizes pielietoja spēka paņēmienus, kā arī divas reizes meta pa vārtiem.

Tikmēr Sotnieka un Edgara Masaļska pārstāvētā Toljati "Lada", ko trenē Artis Ābols, ar rezultātu 0:1 izbraukumā piekāpās Habarovskas "Amur" vienībai.

Sotnieks šajā mačā nospēlēja 20:34 minūtes un bija laukumā, kad tika zaudēti vienīgie vārti. Viņš pielietoja trīs spēka paņēmienus, bet metienus pa vārtiem neizdarīja.

Tikmēr Masaļskis šajā mačā palika "Lada" komandas rezervē.