Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Astanas "Baris", ko pārstāv Latvijas aizsargs Oskars Bārtulis, pirmdien nodrošināja vietu Gagarina kausa izcīņā.

Pirmdien Bārtulis ar rezultatīvu piespēli palīdzēja "Baris" komandai ar rezultātu 3:2 izbraukumā uzvarēt Habarovskas "Amur".

Bārtulis mača 24.minūtē rezultatīvo piespēli izdarīja Oļegam Kvašam, kurš panāca rezultātu 2:0. Šajā sezonā latvietim tas bija septītais rezultativitātes punkts. Viņš guvis vienus vārtus un sešas reizes rezultatīvi piespēli.

Bārtulis šajā spēlē nospēlēja 13:44 minūtes, kuru laikā reizi meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu.

Pēc šīs spēles "Baris" komanda ar 84 punktiem 57 spēlēs ierindojas piektajā vietā. Trīs spēles pirms regulārā čempionāta beigām devītajā vietā esošā "Admiral" komanda no Astanas komandas atpaliek 11 punktus.