Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" piektdien ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) izbraukumā pārspēja Čerepovecas "Severstaļ" un ar panākumu devās novembra starptautisko spēļu pārtraukumā.

Rīgas "Dinamo" komandas labā uzvaras vārtus mača 12.minūtē guva Mārtiņš Cipulis, kurš pēc Pola Ščehuras un Aleksandra Ņiživija piespēlēm realizēja vairākumu. Cipulim šī bija atgriešanās komandas sastāvā pēc vairāku spēļu izlaišanas savainojuma dēļ.

Otrajā periodā rīdzinieki divas reizes palika mazākumā, taču savus vārtus izdevās nosargāt. Savukārt trešā perioda sākumā "Dinamo" nerealizēja vairākumu, bet tad vairākas reizes veiksmīgi darbojās mazākumā.

Īpaši jāuzteic Rīgas komandas vārtsarga Mikaela Telkvista sniegums šajā mačā, jo viņš atvairīja visus 40 pretinieku metienus. Savukārt "Dinamo" pretinieku vārtus apdraudēja 22 reizes.

Rīgas "Dinamo" pēc šī mača sākas novembra starptautisko spēļu pārtraukums. Nākamā KHL spēle Rīgā risināsies vien 13.novembrī.

Pie vismaz viena punkta Rīgas "Dinamo" oktobrī tika 11 no 12 aizvadītajām spēlēm. Šajās 12 cīņās tika piedzīvoti tikai trīs zaudējumi.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kur iespējams aplūkot arī video no aizvadītās cīņas.