Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas "Torpedo" pirmdien cieta zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

"Torpedo", kuru vada Pēteris Skudra ar asistentu Ģirtu Ankipānu, ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) savā laukumā piekāpās Ufas "Salavat Julajev".

Mača rezultātu ceturtajā minūtē atklāja "Torpedo" aizsargs Artjoms Aļjajevs, bet otrajā periodā pusotras minūtes laikā divus vārtus guva "Salavat Julajev" hokejisti Zahars Arzamascevs un Kirils Kaprizovs, izvirzot vadībā viesus.

Trešās trešdaļas ceturtajā minūtē Tēmu Hartikainens panāca Ufas hokejistiem divu vārtu pārsvaru, bet 13 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad "Torpedo" vārtsarga vietā spēlēja sestais laukuma spēlētājs, Nikolajs Žerdevs panāca 2:3. Tiesa, atlikušajā laikā mājinieki neatspēlējās un cieta zaudējumu.

Daugaviņš šajā spēlē laukumā bija 17 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvieša kontā viens izprovocēts pārkāpums un uzvarēti divi no septiņiem iemetieniem.

Daugaviņš šosezon 26 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles.

"Torpedo" ar 57 punktiem 30 spēlēs ieņem trešo vietu Rietumu konferencē, kur līdere ar 76 punktiem ir šobrīd spēcīgākā līgas komanda Sanktpēterburgas SKA, ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.