Latvijas vīriešu hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omskas "Avangard" trešajā Austrumu konferences pusfināla spēlē ar 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) pārspēja Astanas "Baris" vienību, sērijā panākot vadību 2-1.

Austrumu konferencē ar ceturto numuru izsētā "Avangard" komanda spēles rezultātu atklāja 14. minūtē, kad Andrejs Stass vairākumā pārspēja pretinieku vārtsargu Henriku Karlsonu.

Vairāki noraidījumi turpināja sagādāt viesiem problēmas arī spēles otrajā trešdaļā. Vispirms trešo spēles skaitlisko pārsvaru izmantoja Sergejs Šumakovs, bet mača 36. minūtē Sergejs Širokovs panāca jau 3:0.

Spēles pēdējā periodā punktu uz i lika Kirila Semjonova un Koudija Frensona vārtu guvumi, bet "Baris" vienība šajā spēlē tā arī palika "sausā".

Savukārt otrā Austrumu konferences pusfināla sērijā Ufas "Salavat Julajev" ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā pieveica Jekaterinburgas "Avtomobilist" vienību, kas pēc regulārās sezonas ieņēmu pirmo vietu konferencē. Ufas hokejisti šobrīd sērijā atrodas vadībā ar 2-1.

Otrdien, 19. martā, Latvijas izlases uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas "Dinamo" aizvadīs ceturto sērijas spēli pret Maskavas CSKA, kas pagaidām uzvarējusi divas no trim sērijas spēlēm.