Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien Miks Indrašis izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Vladivostokas "Admiral" savā laukumā ar rezultātu 3:5 piekāpās Novosibirskas "Sibirj".

Indrašis spēles 31. minūtē ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Vladislavam Ušeņinam panākt spēles rezultātu 2:4. Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 20:56 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un bloķēja vienu metienu.

Šajā sezonā Indrašis 42 KHL spēlēs izcēlies ar septiņiem vārtu guvumiem un 10 rezultatīvām piespēlēm. Sezonu viņš sāka Podoļskas "Vitjazj" sastāvā (26 spēlēs 4+8), bet vēlāk pārgāja uz "Admiral" (16 spēlēs 3+2).

Cits latvietis "Admiral" sastāvā Rihards Bukarts šim mača netika pieteikts.

Vladivostokas komandā vārtus guva arī Džošs Kestners un Dinārs Hamiduļļins, bet uzvarētājiem divreiz precīzi meta Svjatoslavs Grebenščikovs, bet pa vieniem vārtiem guva Davids Tomašeks, Aleksandrs Gorškovs un Aleksandrs Šarovs.

"Admiral" ar 45 punktiem 27 spēlēs ierindojas 11. vietā KHL Austrumu konferencē.