Jablonskis apstiprināts par 'Vitjazj' fiziskās sagatavotības treneri

Diskvalificētais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Čehovas „Vitjazj” kauslis Džeremijs Jablonskis oficiāli kļuvis par vienības fiziskās sagatavotības treneri, vēsta Krievijas mediji.

Atgādinām, ka Jablonski, kurš līgā pazīstams ar neskaitāmajiem kautiņiem, diskvalificēja līdz sezonas beigām par rupjību 26.novembra mačā, kurā “Vitjazj” ar 1:5 piekāpās Čeļabinksas “Traktor”.

Tomēr Čehovas komanda neatbrīvojās no hokejista un pieņēma viņu darbā par fiziskās sagatavotības treneri.

„Džeremijs ir pieņemts treneru korpusā un rūpēsies par hokejistu fizisko sagatavotību,” teica „Vitjazj” galvenais treneris Andrejs Nazarovs. „Viņam šajā jomā ir labas zināšanas un viņš pratīs izstrādāt labus treniņu grafikus.”

Atgādinām, ka pēdējais incidents, kurā piedalījās Jablonskis, notika spēlē, kurā "Vitjazj" ar 1:5 zaudēja "Traktor", četrus vārtus ielaižot pēdējā trešdaļā. "Vitjazj" nespēja samierināties ar zaudējumu un pēdējā minūtē sarīkoja kautiņu, bet daži "Vitjazj" hokejisti burtiski "medīja" pretiniekus pa visu laukumu.