Latvijas hokeja aizsargs Artūrs Kulda jau otrajā spēlē pēc kārtas atzīmējies ar rezultatīvu piespēli, šoreiz Čerepovecas "Severstaļ" uzvarā pār Vladivostokas "Admiral" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā.

"Severstaļ" šajā izbraukuma spēlē uzvarēja ar 4:2 (1:1, 2:0, 1:1). Kulda piedalījās pirmo vārtu guvumā, kad Eštons Kārters pirmā perioda sākumā atklāja mača rezultātu. Vēl "Severstaļ" labā vārtus guva Jevgeņijs Lapenkovs, Jegors Babenko un Sergejs Monahovs.

Kuldam šai spēlē trešais ilgākais laiks starp savas komandas aizsargiem — 16 minūtes un 25 sekundes, un bez piespēles arī viens bloķēts metiens un viens spēka paņēmiens.

Šosezon 30 gadus vecais Latvijas hokejists 48 spēlēs sakrājis piecus (2+3) rezultativitātes punktus.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Severstaļ" vienība ieņem 10. vietu, par 10 punktiem atpaliekot no devītajā vietā esošā Rīgas "Dinamo" un par 13 punktiem no "play-off" zonas.