Latvijas hokeja izlases vārtsargs Edgars Masaļskis svētdien palīdzēja Hantimansijskas "Jugra" komandai izcīnīt otro uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā.

Sērijas trešajā spēlē "Jugra" savā laukumā pieveica Magņitogorskas "Metallurg" komandu ar rezultātu 4:3 (3:0, 1:3, 0:0).

Masaļskis laukumā devās otrajā mačā pēc kārtas, atvairot 36 no 39 pretinieku metieniem.

Kā ziņots, sērijas pirmajā mačā "Jugra" komandas vārtus sargāja Mihails Birjukovs, bet Hantimansijskas klubs zaudēja ar 2:4, savukārt otrajā mačā Masaļskis atvairīja 37 no 38 pretinieku metieniem, palīdzot "Jugra" komandai uzvarēt ar 2:1.

Šajā mačā "Jugra" komandā pa vieniem vārtiem guva Aleksejs Pepeļajevs, Andrejs Sidjakins, Kirils Petrovs un Mihails Tjuļapkins.

Savukārt "Metallurg" vienībā pa reizei precīzi bija Juhamati Āltonens, Envers Ļisins un Sergejs Fjodorovs.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 2-1 "Jugra" komandas labā.

Kā ziņots, divās citās Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijās svētdien komandas panāca jau 3-0.

Trešo zaudējumu piedzīvoja Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Novosibirskas "Sibirj" komanda, kas ar rezultātu 2:6 (1:2, 1:1, 0:3) piekāpās Ufas "Salavat Julajev" komandai, bet pēdējo divu sezonu turnīra čempionvienība Kazaņas "Ak Bars" ar rezultātu 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) izbraukumā pārspēja Kazahstānas komandu Astanas "Baris".