Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) A divīzijas regulārā čempionāta spēlē ceturtdien Latvijas komanda "Rīga" ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā pieveica līgas līdervienību Čerepovecas "Almaz".

“Rīgas” komandas labā pirmos vārtus guva Roberts Lipsbergs, kurš bija precīzs otrā perioda septītajā minūtē, bet astoņas minūtes pirms trešās trešdaļas beigām “Almaz” hokejists Pāvels Bučņevičs rezultātu izlīdzinājumu un nācās spēlēt pagarinājumu. Papildlaikā bija nepieciešamas 59 sekundes, lai “Rīgas” vienības uzbrucējs Roberts Bukarts ar vārtu guvumu nodrošinātu savai komandai uzvaru.

Atgādinām, ka mačā trešdien "Rīga" ar 0:1 piekāpās "Almaz" vienībai.

MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā "Rīga" ar 47 punktiem 36 spēlēs ierindojas sestajā vietā.