Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien Rīgas "Dinamo" savā pēdējā spēlē 2016. gadā pagarinājumā ar rezultātu 3:2 izbraukumā pārspēja Helsinku "Jokerit", kuru pārstāv Latvijas aizsardzības pozīcijas spēlētājs Artūrs Kulda.

Rīgas "Dinamo" labā šajā mačā divus vārtus guva Māris Bičevskis, kuram abos vārtu guvumos ar rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Lauris Dārziņš, bet pagarinājumā uzvaru rīdziniekiem nodrošināja Tims Sestito. Savukārt "Jokerit" komandā ar precīziem metieniem izcēlās Peka Jormaka un Jese Joensū.

Rīdzinieki šajā mačā nonāca iedzinējos jau trešajā minūtē, bet Bičevska divi vārti 12. un 15. minūtē deva vadību "Dinamo". Otrās trešdaļas vidū Joensū izlīdzināja rezultātu, bet turpinājumā cīņa ritēja līdz pagarinājumam, kurā par galveno varoni kļuva Sestito.

Šajā spēlē Rīgas "Dinamo" vārtus sargāja Jakubs Sedlāčeks, kurš atvairīja 32 no 34 pretinieku metieniem, bet paši rīdzinieki izdarīja 31 metienu.

Tādējādi Rīgas "Dinamo" revanšējās "Jokerit" par zaudējumu abu komandu iepriekšējā tikšanās reizē pirmdien.

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo" aizvadīs 3. janvārī, kad pret Čerepovecas "Severstaļ" iesāks trīs mājas spēļu sēriju.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu maču aprakstu.

$duelID=547;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>