Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas izbraukumā, viesos ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) papildlaikā pieveicot Rietumu konferences pastarīti Čerepovecas "Severstaļ".

"Dinamo" pēc uzvaras nostiprinājusies Rietumu konferences desmitajā pozīcijā, pateicoties 33 spēlēs izcīnītiem 27 punktiem. Savukārt Čerepovecas komanda ar 25 punktiem 32 spēlēs joprojām ieņem konferences pēdējo, 12. vietu.

Spēles pirmajā periodā viesi no Rīgas spēja vien četras reizes apdraudēt pretinieku vārtus, kā arī uzvarēt divus iemetienus, savukārt Bogdans Jakimovs atklāja rezultātu mājinieku labā, ripai pēc viņa metiena neveiksmīgi atlecot Salāka sargāto vārtu augšējā stūrī.

Otrajā trešdaļā "Dinamo" komanda spēles rezultātu izlīdzināja, Miķelim Rēdliham ar izcilu piespēli nepiesegtu vārtu priekšā atrodot Brendonu Makmilanu, kurš ripu raidīja tukšā vārtu stūrī. Noslēdzošajā pamatlaika periodā ne viena, ne otra komanda gan nepriecēja ar izcilām vārtu gūšanas iespējām.

Taču spēles liktenis tika noskaidrots jau pirmajā pamatlaika minūtē, kad Kristaps Sotnieks ar piespēli izvirzīja Aleksandru Protapoviču izgājienā pret Vladislavu Podjapoļski. Nesenais "Dinamo" jaunpienācējs vārtsargu apspēlēja un ripu pārslidināja pāri vārtu līnijai, izceļoties ar pirmo vārtu guvumu Rīgas komandas labā.

Nākamo maču "Dinamo" vienība aizvadīs sestdien, kad "Arēnā Rīga" tiks uzņemti Sanktpēterburgas SKA hokejisti.