Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā trešdien ar rezultātu 3:2 (3:1, 0:0, 0:1) savā laukumā pārspēja Minskas "Dinamo" komandu un pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju.

Rīgas "Dinamo" visus savus vārtus guva spēles pirmajās desmit minūtēs, kad divreiz precīzs bija Eštons Kārters, bet vienus vārtus guva Gints Meija. Minskas komandā precīzi meta Vladislavs Jerjomenko un Andrejs Kosticins.

Rīgas "Dinamo" vārtsargs Andrejs Makarovs aizvadīja teicamu spēli un atvairīja 38 no 40 pretinieku metieniem. Rīdzinieki izdarīja 24 metienus, bet trešajā periodā – tikai vienu.

Sestdien Rīgas "Dinamo" aizvadīs izbraukuma spēli Balašihā, kur tiksies ar Omskas "Avangard" hokejistiem.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.