Rīgas 'Dinamo' hokejistiem Vladivostokā neizdodas tikt pie sezonas garākās uzvaru sērijas

Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē sestdien, 22. februārī, piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas Tālo Austrumu izbraukumā ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) piekāpās Vladivostokas "Admiral".

Rīdzinieki pirms šī mača bija guvuši divas uzvaras pēc kārtas, bet trešais panākums ļautu tikt pie garākās uzvaru sērijas šajā sezonā. Tomēr trīs uzvaru sēriju pirmo reizi sezonā Rīgas "Dinamo" neizdevās sasniegt un to šajā sezonā tā arī nespēs paveikt, jo regulārajā čempionātā atlikušas vien divas spēles.

Otrā perioda izskaņā Ņikita Korosteļovs pēc labas piespēles ar precīzu metienu no labās malas pārspēja Rīgas "Dinamo" vārtsargu Aleksandru Salāku, bet pēdējās trešdaļas sākumā Deniss Viharevs panāca 2:0 mājinieku labā. Kārters Eštons nepilnas septiņas minūtes pirms spēles beigām samazināja starpību, bet panākt neizšķirtu Latvijas klubam neizdevās. Pēdējā minūtē mājinieki vēl iemeta tukšos "Dinamo" vārtos, svinot panākumu ar 3:1.

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Admiral
Spēles statistika
Spēle noslēgusies
59:37 min. Rīgas Dinamo - Admiral 1:3Admiral pārtver ripu un iemet tukšos vārtos. Izceļas zviedrs Markuss Ljungs.
Rīdzinieki mazākumā maina Salāku pret piekto spēlētāju. Admiral fani svilpj, jo no mājiniekiem vairākumā gaidīja ko vairāk.
57:43 min. Rīgas Dinamo noraidījumsRupja kļūda Latvijas komandas izpildījumā. Savā laukuma pusē maiņas laikā laukumā izlec divi rīdzinieki.
Pāris labas saspēles Dinamo izpildījumā, bet allaž noslēgt uzbrukumu traucē lēkājoša ripa.
55:55 min. Rīgas Dinamo vairākumsDārziņš pie apmales apspēlē divus pretiniekus un tiek nogāzts. Laba iespēja panākt neizšķirtu!
Uzreiz vēl viens moments pie Admiral vārtiem. Mājinieki izglābjas.
53:32 min. Rīgas Dinamo - Admiral 1:2 Teicams Dinamo uzbrukums, Meijas metienu atvaira Truškovs, bet Eštons uztver ripu un to ieslidina tukšos vārtos, pats būdams aiz vārtiem.
Admiral labs uzbrukums. Salāks tver ripu, bet uzreiz pēc tam neliela pagrūstīšanās. Tiesnešiem izdodas izšķirt spēlētājus pirms sācies kautiņš.
Eštons iegāja zonā un meta. Tad viņam vēl viens metiens. Labs uzplaiksnījums uzbrukumā, kas varbūt atdzīvinās Dinamo spēlētājus.
43:55 min. Vēl viens kautiņšUzreiz pēc iemetiena uz ledus atkal ir cimdi un kautiņš. Laukumā bija Giliss, kurš pirms tam nespēlēja otrajā periodā un trešajā periodā. Viņš izkaujas ar Lalondu.Noprotams, ka abi hokejisti dūru cīņu bija sarunājuši uz soliņa.
43:50 min. KautiņšDinamo ilgstošs uzbrukums, labi momenti, bet bez sekmēm.Admiral pārtver ripu un asi nospēlē Gimajevs. Uzreiz pēc tam Osipovs izaicina Gimajevu uz kautiņu. Dinamo hokejists tiek noguldīts uz ledus šajā dūru cīņā. Gimajevs par diezgan rupjo darbību sodu nesaņem, viņš sodīts tikai par kautiņu.
40:26 min. Rīgas Dinamo - Admiral 0:2Rīdiznieki zaudē iemetienā pie savas zonas, uzreiz Admiral uzbrukums, saspēle un gols.
Sākas 3. periods
Rīgas Dinamo - Admiral 0:1. Noslēdzies 2. periods
Vētrains Dinamo uzbrukums, bet Truškovu neizdodas pārspēt. Mājiniekus glābj tiesneši, kuri aptur spēli, jo ripa trāpījusi pa vārtsarga ķiveri.
35:25 min. Rīgas Dinamo - Admiral 0:1 Lalands atdod labu piespēli Kosoteļovam, kurš pa labo malu ieiet zonā un met precīzi tālajā stūrī.
Dinamo uzbrukumi kļūst agresīvāki un mērķtiecīgāki. Mājiniekus daudz glābj vārtsargs Truškovs.
Rīdzinieki uzmanīgi saspēlējas pretinieku zonā un uz brīdi piespiež Admiral pie vārtiem. Labs uzbrukums, bet ripa neiet vārtos.
Admiral ilgstošs uzbrukums, bet diezgan haotisks un nerada lielus draudus Dinamo vārtiem.
Pavlovs izmāna no vārtiem vārtsargu, apslido vārtus, bet neizdodas iemest tukšos vārtos. Dinamo lēnām pārņem iniciatīvu pēc garlaicīga snieguma 1. periodā un 2. perioda sākumā.
Lielisks Dinamo pretuzbrukums. Dārziņš labi iepauzēja, noguldīja pretinieku, bet metiens virsū vārtsargam.
Arī otrais periods sākas ar saraustītu, samocītu cīņu. Vairāk notiek cīņa par ripu, nekā komandas veido momentus. Skatītāju acij ne visai tīkams hokejas pagaidām Vladivostokā.
Sākas 2. periods
Rīgas Dinamo - Admiral 0:0. Noslēdzies 1. periodsHaotiski aizvadītā perioda pašās beigās Admiral savērpa pamatīgu uzbrukuma virpuli. Salāks un pārējie Dinamo hokejisti ar grūtībām atvairīja uzbrukumus
Rīgas Dinamo bez lielām problēmām nosargā vārtus mazākumā.
13:21 min. Rīgas Dinamo mazākumsDžeriņš no muguras nedaudz asāk nospēlē pret Admiral hokejistu, kurš klūp. Tiesneši uzskata, ka bijis pārkāpums
Laba iespēja Dinamo, Admiral ar grūtībām atvaira Latvijas komandas uzbrukumu.
Ja vairākuma sākums bija ar spēcīgu metienu no zilās līnijas, tad turpinājumā Admiral vārtu drošība netika apdraudēta. Diezgan bāls vairākums.
8;06 min. Rīgas Dinamo vairākumsViesiem 2 minūtes vairakumā un iespēja tikt pie pirmā metiena pa vārtiem. Pagaidām 6-0 šajā rādītājā mājiniekiem.
Burzma pie Dinamo vārtiem. Salāks glābj, uz ceļiem notupušies visi pieci Latvijas komandas spēlētāji. Kopējiem spēkiem šis uzbrukums atvairīts.
Admiral labi saspēlējas un veido momentus. Vairākumā mājiniekiem labas iespējas, bet mazākumu Dinamo iztur.
2:57 min. Rīgas Dinamo mazākumsTrīs minūšu laikā tā arī nekas būtisks laukumā nenotiek, komandas daudz cīnās pie apmales.Tad Batņa pie saviem vārtiem nopelna sodu par klupināšanu.
Rīdziniekiem ir divas uzvaras pēc kārtas un šodien iespēja sasniegt sezonas "rekordu" - trīs uzvaras pēc kārtas.https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-sezonas-talako-izbraukumu-sak-ar-uzvaru-pecspeles-metienos.d?id=51900455
Spēle sākusies
Rīgas Dinamo vārtos Aleksandrs Salāks, bet mājiniekim vārtu drošība uzticēta Aleksandram Truškovam.
Komandas iznākušas uz ledus. Skanēs valstu himnas un tad spēle varēs sākties.
Ja Rīgas Dinamo ir viena no KHL pastarītēm (šobrīd vājāka ir tikai Minskas Dinamo), bet Admiral šobrīd atrodas "bedrē" - pēdējās piecās spēlēs smagi zaudējumi, turklāt trijās no tām netika gūti vārti.
Rīgas Dinamo sezonas noslēgumā Tālo Austrumu izbraukuma sērijā šodien var tikt pie trešās uzvaras pēc kārtas. Vladivostokā rīdzinieki tiekas ar "Admiral".