Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” gatavošanos jaunajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai ceturtdien turpināja ar zaudējumu pārbaudes spēlē Helsinku “Jokerit” vienībai – 1:4 (1:1, 0:2, 0:1).

“Dinamo” devītajā minūtē izvirzījās vadībā, kad vairākumā pēc Morgana Elisa piespēles precīzi meta Zeks Mičels, tomēr nepilnas divas minūtes vēlāk Džordans Šrēders rezultātu izlīdzināja. Otrajā periodā vairākumā Staņislava Gaļimova sargātajos vārtos meta Henri Ikonens, bet brīdi vēlāk arī Marko Antila izdarīja precīzu metienu.

Trešajā periodā Anti Pilstrēms mazākumā panāca rezultātu 4:1, un atlikušajās spēles 13 minūtēs rezultāts vairs nemainījās.

Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš palika "Jokerit" komandas rezervē, bet Helsinku komandas vārtus sargāja jaunpienācējs Anders Lindbeks.

Rīgas “Dinamo” sastāvam uz maču pret Helsinku “Jokerit” pievienojās vārtsargi Iļja Proskurjakovs un Staņislavs Gaļimovs, kā arī Deniss Paršins, Pāvels Černovs un Mets Vaits.

Rīgas "Dinamo" sastāvs:

Avots: Rīgas "Dinamo".

Šajā sagatavošanās posmā Rīgas “Dinamo” pagaidām cīnās bez uzvarām. Jau vēstīts, ka pirmajā pārbaudes spēlē rīdzinieki ar 4:5 bullīšos piekāpās Imatras "Kettera, bet tad ar rezultātu 3:4 zaudēja piekāpās vietējai Kiekko-Pojat”.

Vēl pārbaudes spēļu tūres Somijā ietvaros “Dinamo” augustā pret citu somu vienību "Kiekko-Vantaa". Šis mačs 28. augustā.

KHL jaunās sezonas sākums plānots 2. septembrī. Pirmo spēli jaunajā sezonā "Dinamo" aizvadīs 3. septembrī ar spēli pret Nursultanas "Baris", ievadot četru mājas maču sēriju.