Rīgas 'Dinamo' piedzīvo 'sauso' zaudējumu Dārziņa dzimšanas dienā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien, 28. janvārī, "sauso" zaudējumu piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas savā laukumā "Arēnā Rīga" ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Novosibirskas "Sibirj".

Rīgas "Dinamo" tas bija jau ceturtais "sausais" zaudējums 2020. gadā. Pēc gadu mijas aizvadītās astoņās spēlēs rīdzinieki spējuši gūt tikai sešus vārtus.

Rīgas "Dinamo" kapteinis Lauris Dārziņš 28. janvārī svin 35 gadu jubileju, tomēr komandas biedri savu līderi šoreiz neiepriecināja. Rīdzinieki piedzīvoja septīto zaudējumu pēc kārtas.

"Sibirj" uzvaru nodrošināja pēdējās trešdaļas vidū, kad vārtus guva Aleksandrs Šarovs.

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Sibirj
Spēles statistika
Spēle noslēgusies
Sibirj netrāpa tukšos vārtos labā situācijā
Rēdliham reids no vārtiem līdz vārtiem, Seteri atvaira metienu.
Dinamo treneri maina Salāku pret sesto laukuma spēlētāju. Šādā brīdī  laukumā iespēja tiek dota arī jaunajam Švanenbergam.
Sibirj teicami izspēlē uz vārtu priekšu ripu Šarovam, kurš met pāri vārtiem. Sibirj bija tuvu, lai panāktu 2:0
Sibirj pilnā sastāvā. 34. vairākums pēc kārtas netiek izmantots...
Rīdzinieki uzbrukumus veido caur Ališausku, kuram ir spēcīgs metiens. Pagaidām Sibirj aizsardzība pārāka.
52:22 min. Rīgas Dinamo vairākumsSeši Sibirj hokejisti laukumā
49:57min. Rīgas Dinamo - Sibirj 0:1Sibirj pirmo metienu atvaira Salāks, bet atsisto ripu kritienā tukšos vārtos pamanās iesist Šarovs
Sļepeca metienu bloķē Timašovs, kuram ripa trāpa pa muguru. Sibirj hokejists paliek uz ledus un pēc spēles apturēšanas tikai ar komandas biedru palīdzību spēj doties uz soliņu.
Rīgas Dinamo pilnā sastāvā!
Šarovs pamanās labā pozīcijā burtiski metru no vārtiem pārmest pāri.
45:03 min. Rīgas Dinamo vēl viens noraidījumsPavlovs atstāj rīdziniekus trijatā. Ankipāns gan norāda, ka pretinieks simulējis, tomēr tiesneši ir nelokāmi.Smags pārbaudījums mājiniekiem
44:34 min. Rīgas Dinamo mazākumsTiesneši soda mājiniekus un iedod tomēr Gilīsam sodu par spēka paņēmienu, kā arī vēl 5 minūtes par kautiņu. Romancevam 5 minūtes soda par kautiņu.
Dinamo atņem ripu pie pretinieku zilās līnijas. Tad seko Balinska slidojums, piespēle Protapovičam, kura metiens ir garām vārtiem. Pamatīgs juceklis pie Sibirj vārtiem. Iespējams, pat labākā vārtu gūšanas epizode mačā.
KautiņšGilīss izpilda iespaidīgu spēka paņēmienu. Un pēc brīža ar Gilīsu sāk kautiņu Romancevs. Kautiņā uzvar Gilīss, izpelnoties ovācijas ARēnā Rīga
Sibirj neveiksmīgi nomainījās, to izmanto Dinamo - Sļepeca metienu atvaira Seteri.
Sākas 3. periods
Rīgas Dinamo - Sibirj 0:0. Noslēdzies 2. periods
Sibirj pilnā sastāvā, rīdziniekiem tagad mazāk par pusotru minūti mazākums
37:43 min. Rīgas Dinamo noraidījumsUzbrukumā pretinieku paklupina Sļepecs. Salāks pēc mirkļa dusmīgi triec ripu tālāk, bet par to nesaņem disciplināro sodu.
36:40 min. Rīgas Dinamo vairākums Pamatīgi apmalē tiek ielidināts Ališausks, kurš paliek gulēt uz ledus. Uzreiz Sļepecs uzsāk kautiņu, ko tiesneši pēc laika aptur. Tiesneši iedod tikai 2 minūšu sodu, bet Ališausks dodas uz ģērbtuvēm.
Otrajā periodā vairāk metienu viesiem, bet aktīvāk uzbrūk rīdzinieki. Šajā trešdaļā vēl nepilnas 6 minūtes.
Atkal labs vairākums. Bet atkal netiek realizēts. Vairākuma melnā līnija turpinās.
30:07 min. Rīgas Dinamo vairākumsMārsāls pamatīgi tiek ielidināts apmalē.
Eštons uzmeta pa vārtiem, tad viņš no "nulles" leņķa raidīja ripu starp Seteri kājsargiem, cerot uz rikošetu.Uzreiz seko Sibirj pretuzbrukums, Salāks glābj. Arvien "jautrāks" hokejs laukumā
Arī 2. periods sācies lielā tempā, joprojām ātrs hokejs, bet teicami spēlē abu komandu vārtsargi.
Sākas 2. periods
Rīgas - Dinamo - Sibirj 0:0. Noslēdzies 1. periods
Rīgas Dinamo spēj noturēties. Rezultāts nemainās, joprojām bez goliem.
17:11 min. Rīgas Dinamo mazākums Tagad jau mājiniekiem nāksies aizstāvēties. Neuzmanīgi nospēlē jaunais Švanenbergs
Rīgas Dinamo pamatīgi apšauda pretinieku vārtus vairākumā. Iespaidīgs vairākums, bet... Rezultāts nemainās.
13:51 min. Rīgas Dinamo vairākums Vēl viens soms tiek noraidīts - Pūstinens saņem 2 minūtes par grūdienu apmalē
Pēc vairākuma pamatīga Dinamo ofensīva. Viesus glābj Seteri.
Rīgas Dinamo vairākumu nerealizē. Jau 30. vairākums pēc kārtas, kas netiek izmantots.
Dinamo treneri vairākumā laukumā sūta 18 gadu Jāni Švanenbergu, kuram šī ir debijas spēle KHL.
9:33 min. Rīgas Dinamo vairākums Par Pavlova turēšanu noraidīts Mikaels Ruohama
Laba saspēle un Gilisa metiens trāpa pa stabu.
Sotnieks laukuma vidū "uzrāvās" uz spēka paņēmiena, bet - par laimi - bez lielām sekām.
Pamatīgs temps pirmajās sešās minūtēs, lai gan metienu nav pārāk daudz. Pēc Dinamo labas un ilgstošas saspēles Maršalam labs metiens no zilās līnijas. Sibirj vārtsargs Hari Seteri atvaira ripu.
Sibirj hokejisti aktīvi iesākuši spēli, bet pagaidām bez bīstamiem momentiem.
Spēle sākusies
Komandas iznākušas laukumā. Skan valstu himnas un tad sāksies spēle.
Šodien savu 35. dzimšanas dienu svin Dinamo kapteinis Lauris Dārziņš. Sveicam latvijas komandas līderi un novēlam šovakar sev nokārtot dāvanu - kādu golu un uzvaru!
Rīgas "Dinamo" šovakar zaudējumu sēriju centīsies pārtraukt cīņā pret Austrumu konferences piekto spēcīgāko komandu Sibirj, kas pēdējās piecās spēlēs guvusi tikai vienu uzvaru pamatlaikā, bet vēl divi panākumi viesiem ir bullīšos.