Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" piektdien aizvadīja pirmo no diviem izbraukuma spēļu sērijas mačiem, viesos ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) piekāpjoties "Soči" vienībai.

"Dinamo" pēc šīs spēles piedzīvojusi 16. zaudējumu 24 mačos un ar 16 punktiem saglabā pēdējo vietu līgā. Savukārt "Soči" vienībai panākums ļāvis pakāpties uz devīto vietu Rietumu konferencē – komanda 24 spēļu laikā uzvarējusi astoņos mačos, bet arīdzan piecreiz piekāpusies papildlaikā.

Spēles rezultātu pirmajā periodā atklāja Kristaps Sotnieks, kurš mājinieku vārtu priekšā pielaboja Kristofera Berglunda raidījumu no zilās līnijas. Otrajā periodā skaitliskajā vairākumā rezultātu izlīdzināja Roberts Rosens, kurš ar vēl vienu precīzu plaukstas metienu deviņas minūtes pirms spēles beigām panāca jau 2:1 "Soči" labā.

Oskara Bārtuļa pirmais vārtu guvums šosezon ļāva izlīdzināt rezultātu, tomēr "Dinamo" nesagaidīja papildlaiku, jo 31 sekundi pirms pamatlaika beigām Rosens nokārtoja "hat-trick", neviena nepiesegts trešo reizi pārspējot Aleksandru Salāku.

"Dinamo" vārtsargs atvairīja 26 no 29 metieniem, bet Dmitrijam Šikinam nācās saskarties vien ar 12 raidījumiem, no kuriem divus viņš neapturēja.

Rīdzinieki nākamo spēli aizvadīs svētdien, kad komanda viesosies pie Sanktpēterburgas SKA vienības.