Rīgas 'Dinamo' uzvaru sēriju pārtrauc ar smagu zaudējumu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā trešo uzvaru pēc kārtas ceturtdien, 7. janvārī, neizdevās izcīnīt Rīgas "Dinamo", kas "Arēnā Rīga" kapitulēja cīņā pret Minskas "Dinamo" - 2:6.

Noraidījumiem bagātā spēlē rīdzinieki neizmantoja daudzas iespējas, nespējot pirmo reizi sezonā gūt trīs uzvaras pēc kārtas.

Mājiniekiem vārtus guva Rihards Bukarts un Miks Indrašis. Minskas komandai divus vārtus guva Šeins Prinss, bet vēl precīzi bija Stepans Falkovskis, kurš vārtus guva jau 37. sekundē, Iļja Sovoļjovs, Pāvels Varfolomejevs un Vladislavs Jerjomenko.

Rīdzinieki jau pēc spēlētām septiņām minūtēm veica vārtsargu maiņu, nesekmīgi cīņu sākušo Ivanu Naļimovu nomainot ar Jāni Vori. Jaunais vārtsargs turpinājumā spēlēja stabilāk, tomēr glābt rīdziniekus no zaudējuma nespēja. Rīgas "Dinamo" hokejisti pa pretinieku vārtiem izdarīja 34 metienus, bet minskieši izpildīja pa 11 metieniem mazāk.

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo
Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 2:6. Spēle noslēgusies
58:16 min. Rīgas Dinamo vairākumsVoroņins iznācis no sodīto soliņa un nopelna uzreiz vēl vienu sodu
Ripa pie tukšiem Minskas vārtiem, bet nekādi neizdodas to iedabūt vārtu tīklā. Jāatzīst, ka veiksme šodien daudzreiz bijusi viesu pusē.Minskas Dinamo pilnā sastāvā
56:01 min. Rīgas Dinamo vairākumsNoteikumu pārkāpums pret Rihardu Bukartu. Rīdziniekiem iespēja vēl nedaudz samazināt starpību.
Pamatlaikā vēl 4 minūtes. Visticamāk, ka visā spēlē 4 minūtes, jo neizskatās, ka rīdziniekiem izdosies izglābties no zaudējuma.
Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 2:6Indrašis ar precīzu plaukstas metienu gūst savus 11. vārtus sezonā
Rīgas Dinamo vairākumsKautiņš!!!Ja ne uzvara, tad kautiņš. Daniels Bērziņš izkaujas ar Aļistratovu, kurš pirms tam pārkāpa noteikumus. Kaušļiem pa 5 minūšu sodam, bet Aļistratovam vēl 2 minūtes par pārkāpumu
Mičels labo ripas lidojumu. Voris tver ripu.Mičels pirms došanās uz Rīgu neslēpa, ka gribētu iemest vārtus komandai, kas viņu atlaida. Pagaidām tas viņam nav izdevies, bet Mičels ir viens no pamanāmākajiem viesu rindās.
Minskas Dinamo pat nedomā apstāties. Viesi uzņēmuši teicamu tempu, izbauda spēli un grib vēl vairāk "iznīcināt" rīdziniekus.
47:39 min. Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 1:6Rīdzinieki zaudē ripu pie apmales savā zonā. Ātra saspēle un Jerjomenko ar plaukstas metienu trāpa devītniekā. Voris īsti pat neredzēja metienu
Minskas Dinamo pilnā sastāvā.Uzreiz pēc tam Dzierkalam lielisk reids, nomānīts vārtsargs, bet ripa kaut kā neiet vārtos.
Lielais vairākums netiek izmantots, lai gan rīdzinieki lieliem spēkiem uzbruka. Minskieši bija piespiesti pie vārtiem, bet viesus glābj gan vārtu stabs, gan vārtsargs.
44:24 min. Rīgas Dinamo lielais vairākumsBijušais rīdzinieks Mičels pārkāpj noteikumus pret Robertu Bukartu.
43:22 min. Rīgas Dinamo vairākumsParšins sagādā noraidījumu Minskas milzim Falkovskim (augums 205 cm).
Masīvs Rīgas Dinamo uzbrukums, burzma Minskas komandas vārtu priekšā, bet Furham izdodas pamanīt ripu un to piespiest pie ledus.
Sākas 3. periods
Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 1:5. Noslēdzies 2. periods
Rīgas Dinamo sniegums un intensitāte krietni saļimusi... Nav vairs tā degsme, kas 1. periodā un 2. periodā līdz pat vidum.
Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 1:5Ripa nonāk vārtu priekšā un vēl vienus vārtus gūst Prinss
34:40 min. Rīgas Dinamo mazākumsZīle vārtu priekšā kavē pretinieku un saņem sodu. Šis laikam ir tas sods, kad aizsarga rīcība ir attaisnojama, jo pretinieks reāli varēja gūt vārtus.
Šoreiz ļoti bāls vairākums. Tas paliek neizmantots.
30:21 min. Rīgas Dinamo vairākumsBērziņam izsit nūju no rokām vārtu priekšā. Šodien ļoti daudz noraidījumu abās komandās
Rīgas Dinamo pilnā sastāvā, bet mazākumā zaudēti vieni vārti un jau trīs vārtu deficīts. Nospēlēta gandrīz puse mača.
Zīle lieliski nospēlē mazākumā pretinieku zonā un tiek pie labas izdevības. Furhs glābj viesus.
25:08 min. Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 1:4Varfolomejevs iemet vārtus virs Vora pleca. Nospēlēta tikai puse no 5 minūšu mazākuma
22:56 min. Rīgas Dinamo mazākumsDžeriņš iegrūž apmalē pretinieku, kurš dodas uz ģērbtuvēm. Džeriņam arī spēle beigusies, jo viņš saņem lielo sodu 5+20 minūtes.Džeriņam ļoti neveiksmīg atgriešanās Arēnā Rīga.
Rīgas Dinamo labi nospēlē mazākumā un neielaiž vēl vienu ripu vārtos.
Rīgas Dinamo mazākumsParšins zaudē divcīņu un tad ķeksē pretinieku, par ko saņem sodu.
Sākas 2. periods
Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 1:3. Noslēdzies 1. periods
Rīgas Dinamo pilnā sastāvā
Rīgas Dinamo pretuzbrukums mazākumā. Mazā burzmā pie Minskas vārtiem Ģēgerim ar Jansonu neizdodas iebakstīt ripu vārtos
Rīgas Dinamo pretuzbrukums mazākumā. Mazā burzmā pie Minskas vārtiem Ģēgerim ar Bērziņu neizdodas iebakstīt ripu vārtos
Rīgas Dinamo mazākumsAiz pretinieka slidojušais Džeriņš saņem ar elkoni nejauši sitienu pa seju un nokrīt. Džeriņam iedod 2 minūšu sodu par simulāciju
15:44 min. Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 1:3Pēc iemetiena minskieši ripu nogādā vārtu priekšā, kur ar otro mēģinājumu melno kaučuku vārtos iemet Prinss.
Teicami aizsardzībā spēlē Rīgas Dinamo. Voris uzmanīgs un atrod ripu, lai to piespiestu pie ledus.
15:01 min. Rīgas Dinamo mazākumsVēl viens noraidījums mājiniekiem. Atpūsties devies Džeisī Lipons.
Ļoti aizraujoša un notikumiem bagāta spēle, kuru, diemžēl, klātienē neredz skatītāji. Vēl nav nospēlētas pat 15 minūtes, bet tik daudz notikumu.
Voris glābj rīdzinieku un pēc tam viņam virsū uzkrīt minskietis. Par laimi, Rīgas Dinamo vārtsargs pieceļas un turpinās spēli.
10:22 min. Rīgas Dinamo mazākumsPēc iziešanas no savas aizsardzības zonas Gračovs nejauši paklupina pretinieku
Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 1:2Ļoti kustīga Rīgas Dinamo darbība vairākumā. Skaista Burkatu saspēle un Rihards no vārtu priekšas ir precīzs.
Rīgas Dinamo vairākumsRīdzinieku aktivitāte dod rezultātu, jo Gorbunovs pārkāpj noteikumus pret Dzierkalu.
Burzma Minskas vārtu priekšā. Ripa trāpa pa vārtu stabu, vārti uz brīdi paliek tukši, bet minskieši nosargā savus vārtus.
7:01 min. Rīgas Dinamo vārtsargu maiņaUzreiz pēc otrajiem ielaistajiem vārtiem Naļimova vietā vārtos stājas Jānis Voris, kurš teicami nospēlēja iepriekšējo maču pret Maskavas Dinamo
7:01 min. Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 0:2Rīdzinieki pazaudē ripu savā zonā un seko plaukstas metiens. Naļimovs neglābj.
Vairākuma beigas arī labas rīdzinieku izpildījumā, dodot pretiniekiem signālu - tik viegli jums neklāsies šajā mačā.
Vairākuma sākums apņēmīgs mājinieku izpildījumā, bet tad viesi izmet ripu no zonas.
3:24 min. Rīgas Dinamo vairākumsViesu rindās par grūdienu mugurā ar nūju noraidīts Brenans Menels
00:37 min. Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 0:1Skaists vārtu guvums viesiem. Pēc iemetiena rīdzinieku zonā ātras divas piespēles un precīzs šķēliens vārtos!
Abām komandām ir divu uzvaru sērija, bet Minskas vienībai abi panākumi pagarinājumā.
Spēle sākusiesRīdzinieku vārtos šovakar atgriezies Naļimovs, bet Minskas komandai vārtos Dominiks Furhs
Minskas komandas rindās šovakar redzēsim Zeku Mičelu, kurš šosezon paspēja uzspēlēt arī Rīgas Dinamo. Savukārt Rīgas Dinamo rindās debiju šajā sezonā un atgriešanos piedzīvos Andris Džeriņš. 32 gadus vecais Džeriņš sezonas pirmajā pusē bija bez kluba, pirms tam divus gadus pēc kārtas spēlējot "Dinamo" komandā. Iepriekšējā sezonā viņš 52 spēlēs guva trīs vārtus un astoņas reizes rezultatīvi piespēlēja. https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/dzerins-jelisejevs-un-voris-atgriezas-rigas-dinamo-komanda.d?id=52788763
Iepriekšējā mačā rīdzinieki negaidīti pārsteidza un uzvarēja Maskavas Dinamo. Otrā uzvara pēc kārtas.https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/aizraujoss-dinamo-derbijs-nosledzas-ar-rigas-uzvaru-par-maskavu.d?id=52809445
Rīgas Dinamo hokejisti šovakar Arēnā Rīga lūkos sekmīgi turpināt 2021. gadu. 2020. gads noslēgts ar uzvaru, 2021. - iesākts ar uzvaru. Latvijas komanda sen nav šādi iepriecinājusi savus līdzjutējus, bet sēriju rīdzinieki cer turpināt šovakar mačā pret Minskas Dinamo.