Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" sestdien, 20. februārī, pārtrauca zaudējumu sēriju, sezonas pēdējā izbraukuma spēlē ar 4:1 (0:0, 3:1, 1:0) pieveicot eksperimentālā sastāvā spēlējošo Maskavas CSKA.

Rīdzinieki, kuri vairs nevar pakapties no KHL pēdējās vietas sezonas noslēgumā, ar šo uzvaru pārtrauca desmit zaudējumu sēriju.

KHL Rietumu konferences spēcīgākā komanda šajā mačā izlēma dot atpūtu daudziem līderiem, līdz ar to Maskavas komandas rindās šodien debiju piedzīvoja vairāki kluba jauniešu sistēmas komandas spēlētāji.

Pirmajā periodā abas komandas rādīja ļoti lēnu hokeju bez bīstamiem momentiem, bet spēles gaita krasi mainījās otrā perioda vidū. Trīs minūšu laikā Rīss Skārlets, Genādijs Stoļarovs un Rihards Bukarts panāca 3:0, bet pēc četrām minūtēm vairākumā Ņikita Korosteļovs samazināja rezultāta starpību.

Pēdējā trešdaļa bija jau pirmā perioda kopija. Ļoti bāls un nevarīgs sniegums abu komandu izpildījumā ar vieniem gūtajiem vārtiem - tos nepilnas divas sekundes pirms mača beigām guva Miks Indrašis, iemetot ripu tukšos vārtos.

Rīgas "Dinamo" sezonu noslēgs nākamnedēļ ar trīs spēlēm savās mājās.