Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionātā Rīgas "Dinamo" trešdien ar rezultātu 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) uzvarēja Mitišču "Atlant", kas spēlēja bez latviešu uzbrucēja Roberta Jekimova.

Rīgas "Dinamo" šajā mačā sestajā minūtē nonāca iedzinējos, kad pēc precīzas piespēles no aizvārtes rezultatīvu metienu izdarīja Sergejs Šmeļovs. Turpinājumā spēles gaita izlīdzinājās taču rezultāts palika nemainīgs.

Otro periodu Rīgas "Dinamo" sāka ar vārtu guvumu, kad pēc šīs dienas jubilāra Laura Dārziņa piespēles ripu vārtos raidīja Miks Indrašis. Pēcāk pēc Indraša piespēles Genovejs trāpīja pa vārtu stabu. 34.minūtē 5+20 minūšu noraidījumu nopelnīja Māris Bičevskis, tomēr rīdzinieki ilgo mazākumu veiksmīgi izturēja.

Rīgas "Dinamo" izvirzījās vadībā, kad bija nospēlētas 51 minūte. Genovejs izdarīja metienu pa vārtiem, un ripa sasniedza savu mērķi, bet tajā brīdī Roberts Bukarts traucēja pretinieku vārtsargam. Izskatījās, ka Bukarts pārkāpa noteikumus pret vārtsargu, taču tiesneši "golu" ieskaitīja. Turpinājumā "Dinamo" nosargāja savu pārsvaru un sekundi pirms pamatlaika beigām Gints Meija raidīja ripu tukšos vārtos.

Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas "Dinamo" ar 68 punktiem 51 mačā pakāpusies uz septīto vietu.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētāku mača aprakstu.