Latvijas izlases treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītais Maskavas „Dinamo” sestdien izbraukumā Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ar 1:2 (0:2, 0:0. 1:0) piekāpās Georgija Pujaca pārstāvētajai „Sibirj” komandai.

Pujacs šai spēlē laukumā aizvadīja vairāk kā 23 minūtes, bet neizdarīja nevienu metienu pa vārtiem, nepiedalījās arī vārtu gūšanā.

Pirmos vārtus „Sibirj” guva spēles ceturtajā minūtē, Villem Nīminenam realizējot skaitlisko vairākumu, bet perioda beigās Igors Mironovs panāca divu vārtu pārsvaru.

Otrajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešās trešdaļas beigās, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, 25 sekundes pirms mača beigām Konstantīns Gorovikovs guva „goda” vārtus Maskavas „Dinamo” labā, taču „Sibirj” izdevās nosargāt uzvaru.