Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā svētdien abu līdervienību duelī Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētais Maskavas "Dinamo" ar 4:1 (0:0, 2:1 2:0) pieveica Magņitagorskas "Metallurg".

Tomēr KHL vairāk nekā nedēļu ilgajā pārtraukumā kā līdere ar 50 punktiem dosies "Metallurg", bet Maskavas "Dinamo" ar 49 punktiem kopvērtējumā ir otrajā vietā.

Maskaviešiem divus vārtus guva Dominiks Granjaks, bet pa vieniem Romāns Derļuks un Deniss Tolpeko. Magņitagorskas komanda vienīgos vārtus guva Bogdans Potehins.

Vēl vienā spēlē Hantimansijskas "Jugra" ar 2:6 (0:1, 1:2, 1:3) zaudēja Omskas "Avangard". "Jugra" komandā Edgars Masaļskis šoreiz atkal palika rezervē.

Zaudējumu pēdējā spēlē pirms pārtraukuma piedzīvoja arī Georgija Pujaca pārstāvētais Novosibirskas "Sibirj", kas ar 1:3 piekāpās Sanktpēterburgas SKA. Pujacas ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, laukumā bija 20:30 minūtes (lielākais spēles laiks komandā), kā arī nopelnīja divas soda minūtes.