Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Dinamo” komanda izbraukumā ar rezultātu 3:4 (0:0, 3:1, 0:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Slovākijas klubam Popradas “Lev”.

“Dinamo” labā ar vārtu guvumiem izcēlās Deniss Kokarevs, Vjačeslavs Kozlovs un Igors Šafiguļins, bet “Lev” vienībā ar precīzi bija Ļubošs Bartečko, Irži Sekačs un Štepans Novotnijs, taču uzvaru nesošo pēcspēles metienu realizēja Karels Pilaržs.

Vēl otrās trešdaļas vidū “Dinamo” bija vadībā ar 3:1, bet trešajā trešdaļā mājinieki divus vārtus atguva un spēli aizveda līdz pagarinājumam. Papildlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienu sērijā pārāki bija “Lev” hokejisti.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Maskavas “Dinamo” ar 53 punktiem 28 spēlēs ir trešajā pozīcijā, kamēr “Lev” ar 32 punktiem 28 spēlēs ieņem devīto vietu.