Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē trešdien Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Dinamo" komanda savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) pirmajā pagarinājumā pieveica Baltkrievijas klubu Minskas "Dinamo".

Rezultāts tika atklāts tikai mača 47.minūtē, kad precīzi meta Minskas "Dinamo" aizsargs Petrs Podhradskis, bet nepilnas astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām 1:1 panāca Filips Novāks.

Uzvaras vārtus laukuma saimnieki guva spēles 63.minūtē, precīzi metot Iļjam Gorohovam.

Ar smagu uzvaru Rietumu konferences ceturtdaļfināla sēriju trešdien sāka arī pagājušās sezonas KHL vicečempione Mitišču "Atlant", kas savā laukumā ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Čerepovecas "Severstaļ" hokejistus.

Vienīgos vārtus tikai 38 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Nikolajs Žerdevs, bet "Atlant" vārtsargs Konstantīns Baruļins atvairīja visus 39 pretinieku metienus.

Vēl vienā mačā trešdien regulārā čempionāta spēcīgākā komanda Rietumu konferencē Sanktpēterburgas SKA ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) savu skatītāju priekšā pieveica Maskavas CSKA.

Uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva Aleksandrs Kučerjavenko, Ivans Ņeprajevs, Jevgēņijs Artjuhins un Vladimirs Tarasenko. Savukārt CSKA rindās vienīgo precīzo metienu izpildīja pieredzējušais uzbrucējs Aleksejs Jašins.

Kā ziņots, pārliecinošu zaudējumu Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē trešdien cieta Latvijas klubs Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā ar 3:7 (1:2, 2:3, 0:2) piekāpās Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komandai.

Šo pāru sēriju otrās spēles notiks ceturtdien, kad dalību Gagarina kausā sāks arī Austrumu konferences komandas.