Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" sestdien divreiz izvirzījās vadībā viesos Maskavā, bet piekāpās vietējai "Dinamo" komandai.

Ziņots, ka "dinamieši" ar rezultātu 2:5 (1:0, 0:1, 1:4) zaudēja Maskavas "Dinamo" hokejistiem.

Gan spēles pirmajā trešdaļā, gan trešajā periodā vadībā pabija rīdzinieki. Spēles rezultātu atklāja Džeisī Lipons, bet noslēdzošajā trešdaļā precīzu metienu izpildīja Deniss Paršins, kurš ļāva viesiem panākt 2:1.

Taču trīs minūšu un dažu sekunžu laikā rezultāts jau kļuva 2:4. Viesu labā precīzus metienus izpildīja Andrejs Mironovs, Vadims Šipačovs, kuram tie bija otrie vārti spēlē, un Vjačeslavs Kuļomins. Savukārt spēlei punktu pielika Ivans Muranovs.

Nākamo spēli Rīgas komanda aizvadīs trešdien, mājās uzņemot Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas "Avangard" vienību.