Latvijas hokeja klubs Rīgas "Dinamo" pirmdien trešajā trešdaļā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē panāca rezultātu 3:3 pret Kazaņas "Ak Bars" komandu, tomēr neveiksmīgi ielaisti vārti ļāva viesiem izraut uzvaru.

Jau ziņots, ka "Dinamo" līgas līdervienībai piekāpās ar rezultātu 3:4.

Pirmajā periodā ar vārtu guvumiem izcēlās Miks Indrašis un Nikolajs Jeļisejevs, bet Kazaņas komandas labā divus precīzus metienus izpildīja Stefans Da Kosta.

Viktors Tihonovs otrajā trešdaļā ļāva vadībā izvirzīties "Ak Bars", bet trešajā periodā rezultātu izlīdzināja Roberts Bukarts.

Tomēr divas minūtes vēlāk uzvaras vārtus guva Mihails Glukovs, kuram to paveikt ļāva zināma veiksme. Krievijas hokejists ripu piespēlēja gar vārtiem, kur tā atsitās pret Ņikitas Mateiko slidu un nonāca Jāņa Vora sargātajos vārtos.