Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubi Rīgas "Dinamo" un Kazaņas "Ak Bars" otrdien aizvadītās spēles pirmo piecu minūšu laikā kopā guva četrus vārtus.

Jau ziņots, ka rīdzinieki otrdien ļoti negaidīti izbraukumā ar rezultātu 5:4 (2:2, 0:1, 2:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Kazaņas "Ak Bars" vienību.

Pirmo piecu minūšu laikā abas komandas paspēja uz brīdi izbaudīt vadību. Pa reizei viesu labā izcēlās Jānis Švanenbergs un Rīss Skārlets (attēlā), bet divus vārtus mājinieku rindās guva Iļja Safonovs.

Otrajā periodā rezultātu 2:3 panāca Artjoms Lukojanovs, savukārt Rihards Bukarts un Genādijs Stoļarovs piecas minūtes pirms pamatlaika beigām atguva vadību viesiem.

Pamatlaikā izšķirīgie notikumi nelika vilties Kazaņā sanākušajiem līdzjutējiem, kurus viscaur mačam lutināja atklāts hokejs. Vispirms laukuma saimniekiem netika ieskaitīts viens vārtu guvums, bet Lukojanovs pēc vēl vienas Danisa Zaripova piespēles tomēr izrāva papildlaiku.

Tajā "dinamieši" gan spēja izturēt skaitlisko mazākumu, gan pēc Džeisī Lipona metiena arī izraut panākumu.

Rīgas "Dinamo" pēc negaidītā panākuma ar 23 punktiem 46 spēlēs saglabā pēdējo vietu līgā un Rietumu konferencē, bet Kazaņas "Ak Bars" hokejistiem 75 punkti 48 mačos joprojām ļauj atrasties pirmajā pozīcijā gan Austrumos, gan visā čempionātā.