Notiks pasākuma 'Skrien Latvija' koptreniņš
Foto: Publicitātes foto

22. martā, plkst. 18.00, Biķernieku kompleksā sporta bāzē Rīgā, S. Eizenšteina ielā 4 tiks organizēta "Skrien Latvija" 2012. gada sezonas atklāšanas preses konference un pirmais koptreniņš, informē biedrības "Skrien Latvija" pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Preses konferenci vadīs olimpietis Jēkabs Nākums. Tajā piedalīsies visu "Skrien Latvija" posmu – Rīgas pusmaratona, Ventspils pusmaratona, Liepājas pusmaratona, Kuldīgas pusmaratona, Valmieras maratona un Siguldas pusmaratona organizatori, kas izklāstīs svarīgāko informāciju par "Skrien Latvija" nolikumu, jaunumiem un sarūpētiem pārsteigumiem.

Preses konferencē piedalīsies arī lielākais skriešanas seriāla sponsors – "Nike", kura vārdā tiks nosaukti visi tautas skrējieni, kā arī atbalstītāji "Vichy" un "Isostar".

Visiem dalībniekiem un mediju pārstāvjiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt atbildes.

Pēc preses konferences visi tiek aicināti uz kopējo treniņu, kuru vadīs sabiedrībā zināmi sportisti - Aigars Fadejevs, Irīna Štūla - Pankoka, Aigars Matisons un citi labākie Latvijas skrējēji. Dalībnieki iesildīsies un veiks dažādus vingrinājumus, lai varētu doties kopīgā skrējienā pa Biķernieku sporta kompleksu. Treniņa distances garums būs apmēram 3 – 5 km.

Visiem dalībniekiem būs sarūpēti augļi un dārzeņi enerģijas atjaunošanai, kā arī atspirdzinoši dzērieni slāpju remdēšanai.

Pusmaratonu seriālu organizē Biedrība "Skrien Latvija", kurā pārstāvēti 5 Latvijas pusmaratonu organizatori – Sporta klubs "SportLat", Ventspils Maratona klubs, Kuldīgas novada sporta skola, Liepājas Vieglatlētikas klubs un biedrība "A2".

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form