Piedzīvojumu sacensībās 'Triatel xRace 2011' uzvar 'EthicSport.lv'
Foto: DELFI.lt

Nedēļas nogalē Siguldā ar piekto sacensības posmu noslēdzās piedzīvojumu sacensību seriāla "Triatel xRace" 2011. gada sezona. Šī gada kopvērtējuma uzvarētājs ir vīriešu komanda "EthicSport.lv" (Uģis Voiceščuks, Toms Veits, Jānis Krūmiņš), informē organizatori.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"xRace" organizatori ir paziņojuši 2012. gada posmu datumus, tādējādi dodot startu sagatavošanās darbiem nākamajai xRace piedzīvojumu sacensību sezonai.

"Triatel xRace" sacensību pēdējais posms. Posms bija azartisks, fiziski grūts, ar augstu emocionālo spriedzi ne tikai tādēļ, ka dalībniekiem distances laikā 10-15 reizes bija jāpārvar Siguldas gravas, kas kopumā sastādīja vismaz 1400 metri, jāuzlido gaisā ar katapultu, jācīnās laivās ar Gaujas straumi, bet arī kā komandām bija pēdējā iespēja cīnīties par sezona kopvērtējumu.


Sīva cīņa starp līderiem uztrauca atbalstītājus līdz pēdējām sekundēm, jo šīs sezonas uzvarētājs un galvenās balvas 1000 EUR apmērā no sporta un atpūtas veikala "Gandrs" ieguvējs sporta klasē "EthicSport.lv" finišēja tikai par septiņām sekundēm ātrāk, kā kopvērtējuma otrās vietas komanda "eBike" (Andris Ansabergs, Jānis Ansabergs un Mārtiņš Linde). Trešo vietu izcīnīja komanda "Isostar Adventure racing team" (Dace Traniņa, Guntars Mankus un Raimonds Lapiņš). Tik pat liela spriedze bija arī tautas klasē, kur pirmās vietas ieguvēji DDB komanda, iegūstot 3885 punktus, tikai par sešiem punktiem apsteidzot otrās vietas ieguvējus - komandu "Lejas Mindaugi". Uz trešā pjedestāla vietas tautas klasē uzkāpa "Optiskā enerģija".

Biznesa klasē, visas sezonas līdera pozīcijas turētājs, "SEB Dzīvības apdrošināšanas" komanda kļuva par zelta medaļas īpašnieku un saņēma balvu no "Red Bull Latvija" – ceļojumu uz "RedBull Crashed Ice championship 2012". Savukārt sudraba un bronzas medaļas ieguvēji, kuriem bija jāiegulda lielas pūles, lai atrautos no tuvākajiem konkurentiem un uzkāptu uz pjedestāla, ir attiecīgi "Triatel" un "Statoil" komandas.

Siguldas posms bija noslēguma posms arī Baltijas piedzīvojumu sacensību čempionātam (BARC), kurš pirmo reizi notika starp stiprākajām Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandām. Neskatoties uz to, ka pirmā BARC čempiona titulu vīriešu grupā ieguva Igaunijas komanda "VAUDE Matkasport", otrajā vietā ievietojās Latvijas vīriešu komanda "eBike". Savukārt mix grupā visas trīs godalgotas vietas ieguva Latvijas pārstāvi: "Isostar Adventure racing team", "Gandrs" un "SEB dzīvības apdrošināšanas" komandas.

"Ir patīkams nogurums un liels prieks par "Triatel xRace" otrās sezonas veiksmīgu noslēgumu. Vislielākais gandarījums, ka vasaras laikā vairāk kā tūkstošs dalībnieku kādā no "xRace" posmiem atrada savu piedzīvojumu, savu izaicinājumu, savu uzvaru. Smaidi uz nogurušām sejām pēc sacensībām, aizrautīgi stāsti par komandas piedzīvojumiem – tas ir tas, kas dod mums enerģiju un rada jaunas idejas nākamajiem posmiem, nākamajai sezonai. Šodien dodam starta signālu sagatavošanās darbiem 2012. gada sezonai, kura norisināsies 28. aprīlī, 2.jūnijā, 7. Jūlijā, 18. augustā Rīgas svētku ietvaros un noslēguma posms 22.septembrī.
Mēs radīsim piedzīvojumu arī 2012. gadā," stāsta "Triatel xRace" organizators Jānis Vanags.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"xRace" ir piedzīvojumu sacensības, kuru kvalitāti un popularitāti apliecina tas, ka arvien tiek uzstādīti jauni dalībnieku rekordi un arvien vairāk aktīvās atpūtas cienītāji izvēlas tieši "xRace". "xRace" sacensības posmu seriāls ir noslēdzies un, lai vēl nedaudz pagarinātu vasaras sezonu, plānots pārsteigt savus jau patstāvīgos dalībniekus ar kaut ko atšķirīgu un nebijušu un iepazīstināt jaunus velo braucējus ar "xRace" piedzīvojumiem, organizējot Latvijā jaunas četru stundu velo orientēšanas sacensības (MTB-O), kuras notiks 1.oktobrī Tērvetē.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form