Rīgas maratons turpmāk nereģistrēs Krievijas un Baltkrievijas skrējējus
Foto: LETA

"Rimi" Rīgas maratons turpmāk nereģistrēs Krievijas un Baltkrievijas skrējējus dalībai maratonā, sestdien paziņojuši maratona organizatori, kuri iestājušies pret Krievijas agresiju Ukrainā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rīgas maratona mājaslapā publicēts paziņojums latviešu, angļu un krievu valodā. Maratona organizatori tajā iestājušies pret Krievijas agresiju Ukrainā, liedzot pasākumā piedalīties skrējējiem ne tikai no Krievijas, bet arī Baltkrievijas.

"Krievijas agresija Ukrainā mums ir nepieņemama," rakstīts maratona mājaslapā. ""Rimi" Rīgas maratons turpmāk ne tikai nereģistrēs Krievijas skrējējus dalībai maratonā, bet arī iesaldēs esošās Krievijas dalībnieku reģistrācijas."

Paziņojumā arī uzsvērts, ka maratons pēdējo gadu laikā kļuvis īpaši populārs tieši starp skrējējiem no Krievijas.

"Lai arī saprotam, ka Krievijas skrējēji nav vainojami Kremļa dēmoniskajās izdarībās Ukrainā, ceram, ka mūsu pieņemtais lēmums un vēstījums kaut nedaudz palīdzēs cīņā pret prātam neaptveramo agresiju, kuru Krievija īsteno Ukrainā. Iepriekš minētais attiecas arī uz Krievijas sabiedroto Baltkrieviju," teikts paziņojuma noslēgumā.

Rīgas maratons šogad paredzēts 14. un 15. maijā. Reģistrācija uz to tika atklāta jau pagājušā gada novembrī.

Tags

Krievijas iebrukums Ukrainā Baltkrievija Krievija "Rimi" Rīgas maratons Maratons Ukraina
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form