Svētdien, 11. septembrī, Dzintaru pludmalē startēja šā gada pēdējais Jūrmalas sporta notikumu sērijas pasākums – "BalticMiles" skriešanas pusmaratons, kurā piedalījās vairāki tūkstoši dalībnieki. 21 km pusmaratona distancē vīriešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Oļegs Babčins, bet sieviešu - Dace Lina.

"BalticMiles" skriešanas pusmaratonā skriešanas entuziasti varēja startēt četrās distancēs – pusmaratona distancē jeb 21 km, 10 km, tautas klasē jeb 5 km, un "Maxima Favorit" bērnu skrējienā.

BalticMiles pusmaratona distancē vīriešu konkurencē uzvarēja Krievijas pārstāvis Oļegs Babčiks ar rezultātu 1:07:13, bet labākā sieviešu konkurencē bija Dace Lina ar rezultātu 1:21:21.

Oļegs Babčins apsteidza Latvijas sportistus Renāru Rozi (1:08:05) un Andreju Sergejevu (1:08:18), bet dāmu konkurencē otro un trešo vietu ieguva attiecīgi Linda Batņa (1:23:20) un Inga Dauškāne (1:28:26).

10 km distancē pēc ilgāka pārtraukuma startēja arī izcilā Latvijas skrējēja Jeļena Prokopčuka, kas finišēja pirmā, distanci veicot precīzi 39 minūtēs. Vīriešu konkurencē uzvarēja vieglatlēts Dmitrijs Jurkevičs ar rezultātu 32:16.

Vislielāko dalībnieku skaitu pulcēja 5 km distance, kurā startēja ap tūkstotis dalībnieku. Arī 5 km distancē vīriešu konkurencē uzvaru guva Jurkevičs, uzrādot finiša laiku - 15:23. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena sieviešu konkurencē stājās Jeļena Ābele (18:10).

21 km pusmaratonā komandu vērtējumā pirmā vieta Talsu Biatlona Klubam, 10 km distancē komandu vērtējumā uzvarēja SK "Metrons", bet 5 km skrējienā - DTC "Jaunība".